Naše firma TERASO Horažďovice, s. r. o. vznikla 1.4.1996 privatizací bývalého státního podniku Prefa, jehož vznik se datuje do roku 1966.

 

Třicetiletá tradice výroby teracových a betonových dlažeb vznikla zabudováním italské linky Longinotti v roce 1969. V průběhu let se mnohé změnilo, jen jedno zůstává stejné. Základem produkce u nás je výroba teracové a betonové dlažby s povrchy hladkými, tryskanými, vymývanými a reliéfovými pro nejširší využití. K automatické lince Cassani z roku 1980, která nahradila původní linku, přibyla v roce 1989 plně automatická linka nové generace firmy Longinotti.

 

Miliony vyrobených m2 od roku 1969 vytvořily tradici a zkušenost, která se zúročuje v kvalitě a vzhledu produkce. Ta je pod neustálou kontrolou TZÚS Plzeň, autorizované osoby č. 204 a Bavorské zkušebny LGA Norimberk, která vydala "Konformitätszertifikat" Reg. Nr. MK 3603677 na výrobky podle DIN 18500.

 

To vše umožňuje společnosti prosazovat se vývozem na náročném německém a rakouském trhu. Program výroby dlažeb doplňuje výroba betonových prefabrikátů, počínaje plotovými dílci, přes studniční celokruhy, popelnicové boxy, stropní desky až k zahradním prvkům, jako jsou květináče, lavičkové stojany apod. Transportbeton pokrývá potřebu malých odběratelů a firem v okolí sídla naší firmy.

 

K zajištění kompletnosti dodávek doplňuje výrobu teraco dlažby výroba teraco schodů, ať již samonosných nebo obkladových, vše v široké škále barev.

 

K uspokojení náročnosti dnešního zákazníka bylo nutné hledat stále nová naleziště přírodních materiálů, které se tedy dnes již běžně importují z Německa, Rakouska, Slovenska, Polska. Činnost naší společnosti směřuje neustále k vyšší kvalitě, širšímu sortimentu a spokojenosti našeho zákazníka.

 

Zahnbauer Jiří
ředitel společnosti

AKTUALITY

  • 17.5.2016
  • AntislipRozšiřujeme tvary protiskluzových úprav o aplikované epoxidokorundové geometrické obrazce-trojúhelníky. Hlavní výhodou tohoto provedení je zvýšená protiskluznost v širším nášlapu schodu a snadný odtok vody  při nepříznivém počasí.

  • 25.1.2011
  • Z technologických důvodů jsme byli nuceni  vyřadit z výroby schodů teracový vzor BRIGITA.

    Ve výrobě teracových dlaždic tento vzor zůstává !!!

 

 
 
© Všechna práva vyhrazena - Teraso s.r.o.
POZOR ZMĚNA - Expedice výrobkůZavřít

Od 1.2. 2018 je zrušen výdej veškerého materiálu na adrese: Blatenská 587, Horažďovice.

Expedice výrobků nově probíhá

- ze skladu našeho výrobního závodu Teraso Sušice, Nádražní 1171, 34201 Sušice

- z externího skladu Pražská ul, 34201 Sušice (po předchozí domluvě)

Provozní doba: po – pá od 6.00 do 13.30

Z důvodu nadále probíhajícího stěhování firmy je třeba každou nakládku zboží předem konzultovat s našimi zaměstnanci.

Ceník výrobků

Z důvodu restrukturalizace firmy jsou všechny ceny a podrobné informace o dostupnosti výrobků k dispozici na vyžádání.

Kontaktní údaje jsou beze změny. Omlouváme se za případné komplikace.